Společenské akce, festivaly


Každá kulturní, společenská, sportovní, předváděcí a jiná akce by měla být pro její návštěvníky zážitkem, který si budou pamatovat… přesně toho se držím u každé jednotlivé akce

V Brně jsem měl tu čest moderovat show „Králové ledové arény“ s Jevgenijem Pľuščenkem, pro předního výrobce traktorů jsem jezdil ZETOR ROAD SHOW.

2011 – 2014 jsem se podílel na Vizovickém Trnkobraní i předkolech. Letos vyrážím na Aqualand Vinium Fest 2015, také do Drnovic na Pouťový Fest 2015 s 90th fotbal match FC Boby Brno vs. FC Petra Drnovice a na Plumlovského DRAKA 2015.

Moderoval jsem Vyškovský majáles, hned několikrát festival Čarodějáles v Brně, účastnil se tříletého projektu Starobrněnská večerní škola, jezdil jako moderátor Vánočního Coca-Cola kamionu a v posledních dvou letech dělám Velký Polní den pro Soufflet Agro … je toho za mnou mnohem víc, ale to bychom nedělali nic jiného než četli.

Pojďme raději udělat skvělou akci…


REFERENCE

Microsoft, Coca-Cola, Zetor, Starobrno, Sanofi, Galerie Vaňkovka, Generali, Česká spořitelna, Bioveta, VUT Brno, Masarykova Univerzita,